معرفی 

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی دراين مجموعه با فعالیت مستمر و پویا در زمینه تولید، واردات، تهیه و توزیع محصولات پزشکی و دندانپزشکی، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر در صنعت دندانپزشکی کشور شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی ارائه خدمات سلامت محور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون معرفی فناوریهای جدید در زمینه محصولات پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی با اتکا به تجارت علمی گام بردارد .

اهداف

شرکت دانش طب البرز در نظر دارد با توسعه شبکه توزیع و خدمات پس از فروش گسترده و با پذیرش نمایندگی های فعال در سراسر کشور محصولات خود پشتیبانی را کرده و در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان اعم از پزشکان، مراکز درمانی و جراحی، بیمارستان ها و دانشگاههای علوم پزشکی باشد و با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان را برآورده نماید.

فناوری

شرکت بازرگانی دانش طب البرز افتخاردارد با بهره گیری ازفناوی های نوین درتجارت تجهیزات پزشکی، بهترین محصولات پزشکی و دندانپزشکی را همراه با کنترل کیفیت و انطباق با استانداردها به صورت عرضه مستقیم در اختیار جامعه پزشکی قرار دهد. این شرکت حضوری گسترده در تجارت الکترونیک و اطلاع رسانی به روز داشته و با استفاده از فضای سالم اینترنت و شبکه های اجتماعی فرآیند بازرگانی و تامین تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی را تسهیل کرده است.

خط مشی

هدف و خط مشی شرکت دانش طب البرز همواره درجهت توسعه شرکت در زمینه خدمات رسانی به بخش سلامت کشور، سرمایه گذاری بیشتر، افزایش کسب وکار و کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم با ایجاد اشتغال جوانان گام برمی دارد.

نمایندگی

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی درشرکت دانش طب البرز با هدف تکامل خدمات رسانی و پوشش تمامی نیازمندیهای حوزه دندانپزشکی با دریافت بیش از 8 نمایندگی در زمینه ها تخصصی ترمیمی، پروتز، اندودونتیکس، ارتودونتیکس، جرمگیری، زیبایی، استیلیزاسیون و همچنین محصولات یکبارمصرف و عمومی جراحی از برندهای با کیفیت و مطرح ELSODENT، IMD، DENTEX، YIPAK، DOCHEM، COTISEN، BOMEDENT و HLH به تجارت علمی در این زمینه پرداخته است.